Vyhledávání

Bavlna

V kategorii bavlna si můžete vybrat:


Náhodné zboží ze subkategorií

Bavlněný elastický úplet s Lycrou.

Bavlněný úplet je jemný a na omak příjemný, velmi dobře nositelný materiál
s výbornou savostí. Námi dodávaný bavlněný úplet je velmi kvalitní se zaručenou stálobarevností a gramáží.

Bavlněný úplet s Lycrou je vhodným materiálem zejména pro výrobu různého sportovního oblečení, triček, legín a dalšího oblečení pro volný čas a různé outdoorové aktivity. Pro příjemný omak a pěkný vzhled je tento materiál také oblíbený pro výrobu dámských šatů např. i do zaměstnání a nebo na oblečení určené k odpočinku a relaxaci. Pro jeho vlastnosti se velmi často také používá pro dětské oblečení. Příjemně se nosí, výborně odvádí pot. Je také velmi vhodný pro alergiky a pro ty, kteří špatně snáší syntetické materiály.

Bavlněný úplet nabízíme v mnoha moderních odstínech, ve složení 92% bavlny + 8% Lycra, v gramáži 230 g/m2 a v šíři 170 cm. Barevná škála bavlněných pružných úpletů se každoročně přizpůsobuje moderním barevným trendům.

Pokud potřebujete poradit s výběrem, použitím bavlněných úpletů nebo jejich údržbou. Máte-li dotaz nebo připomínku, velice rádi a ochotně Vám pomůžeme nebo poradíme.
Kontaktovat nás můžete na:
e-mail:
elastiko@elastiko.cz
Tel: (+420) 603 551 068
Tel: (+420) 604 234 558

Poznámka:
Vyobrazené barvy na ilustračních fotografiích se mohou lišit od skutečnosti zkreslením, které může vzniknout při fotografování nebo také nastavením vašeho monitoru.
Vážným zájemcům můžeme zaslat vzorek konkrétního odstínu.

Akční nabídka

Rychlý kontakt

Tel: 603 551 068

E-mail:elastiko@elastiko.cz